.:death:.team
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Основни правила за преставување

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin


Број на мислења : 7
Join date : 2010-02-27

ПишувањеПредмет: Основни правила за преставување   Нед Фед 28, 2010 5:13 am

Секој треба да си отвори своја лична тема во која ке наведи некои информации за него лично како година на раѓање, ник, име, занимање, хоби итн.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://death-team.board-directory.net
 
Основни правила за преставување
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
.:death:. team :: Your first category :: Your first forum :: Преставување на членови-
Отиди до: